Замовити дзвінок
Керамічна плитка

Керамічна плитка Львів – особливості вибору та використання

Універсальністю та простотою в експлуатації характеризується керамічна плитка Львів. Завдяки їй поверхню підлоги чи стін можна легко очистити, за нею просто доглядати. Ці та інші не менш важливі властивості має керамічна плитка, саме вони роблять її популярним матеріалом для облицювання у ванній та кухні, для виконання елементів декору в інших кімнатах. Серед усіх облицювальних матеріалів керамічна плитка за ціною дещо відрізняється, але вона виграє за рахунок високих технічних показників. Нею можна необхідну поверхню не тільки оригінально оформити, але й створити імітацію під будь-який матеріал. В цьому і є основна особливість, яку має плитка керамічна Львів

Як виготовляється керамічна плитка?

Керамічна плитка – це пластини з випаленої глини, зазвичай квадратної або прямокутної форми. Проте інколи зустрічаються елементи, виконані у вигляді складної геометричної мозаїки, це дозволяє створити шедеври на поверхнях. Керамічну плитку купити можна для облицювання стін та підлоги всередині приміщення, а також для оформлення зовні. Матеріал виготовляється із суміші різних компонентів:

 • кварцова сировина, з неї виготовляють своєрідний скелет виробу і формують його міцність;
 • глина та її похідні, ними легко створюється керамічна плитка Львів потрібної форми, через високу вологість цього матеріалу;
 • матеріали з польовими шпатами та карбонатами, вони під час випалювання дають змогу отримати склоподібну і щільну структуру.

Таке різноманіття варіантів передбачає наявність в магазинах керамічної плитки Львова величезний вибір облицювальних матеріалів. Тому кожен покупець може придбати те, що йому сподобається. Загалом керамічна плитка виготовляється у кілька етапів.

 1. Видобуток сировини. Тут важливе місцезнаходження глини, від цього залежать її властивості, цей фактор також впливає на плитки керамічної ціну.
 2. Виготовлення суміші. Перед тим як купити керамічну плитку Львів, необхідно знати, що саме на цьому етапі потрібно слідкувати за робочим процесом. Тут має бути правильно підготовлений матеріал – необхідно очистити, промити, подрібнити, а вже потім змішувати компоненти. В результаті отримується однорідна суміш, з якої виготовляється фасадна плитка під камінь.
 3. Формування виробу. Тут можна використовувати один із методів: екструзія або пресування. Керамічна плитка Львів, виготовлена за допомогою пресування буде мати стандартну форму та розміри, а з використанням екструзії вироби можуть мати не лише незвичайну форму, але й випуклості, можуть мати різну товщину.
 4. Сушіння виробу. Цей процес дає змогу видалити залишки вологи, якщо не провести сушку якісно, то можна керамічну плитку купити з дефектами та тріщинами.
 5. Нанесення глазурі або склоподібного захисного декоративного покриття. Колір поверхневого шару отримується за рахунок додавання солей та оксидів металів. До того ж плитка керамічна Львів може відрізнятись тим, що нанесення глазурі здійснюється кількома способами.
 6. Випалювання готового продукту. Щоб сполучити всі компоненти та отримати високі технічні характеристики кожна керамічна плитка випалюється при температурі 900-1300 градусів.

Після останнього етапу кожен елемент охолоджується до нормальної температури. Наступним процесом іде сортування і пакування для перевезення в магазини керамічної плитки Львова або збереження на складі. Під час сортування важливо відібрати вироби з дефектами, а також погрупувати якісні елементи відносно калібру та колірної гами.

Різновиди плитки керамічної у Львові

Керамічна плитка Львів буває глазурована та неглазурована. Перший тип покриття відрізняється тим, що на виріб наноситься шар кольорового скла, він надає блиск, відповідний колір та орнамент. Окрім цього, на таку керамічну плитку у Львові ціни дещо вищі, оскільки цей метод покриття покращує її технічні показники, а саме міцність та водонепроникність. Загалом, плитка керамічна Львів має такі основні типи:

 • класична майоліка, її виготовляють з використанням методу пресування, покривають непрозорим шаром глазурі та здійснюють подвійне випалювання. Таку керамічну плитку купити можна для стін всередині приміщення;
 • терраль виготовляється також з використанням подвійного випалювання. Така керамічна плитка Львів має білий колір, на поверхню кожного виробу наноситься малюнок. Після нанесення вона покривається прозорим шаром глазурі. Така керамічна плитка використовується для внутрішнього використання;
 • грес або ж керамограніт дуже подібний до природного граніту. На таку керамічну плитку Львова ціни вищі, оскільки у неї найкращі технічні показники. Основний елемент у її складі – каолін, це суміш піску, польового шпату та білої вогнетривкої глини. Така керамічна плитка виготовляється за допомогою напівсухого пресування, вона має менш пористу фактуру, що усуває ймовірність поглинання нею вологи. Окрім цього, на керамограніт ціна дещо вища із-за його здатності витримувати значні температурні навантаження;
 • плитка керамічна Львів котто вважається однією з найбільш унікальних, адже для її виробництва використовується глина Середземноморського регіону. Спеціальна технологія виробництва дає змогу отримати вироби з покращеними технічними характеристиками, таким чином нею зазвичай укладають підлогу. Купити керамічну плитку у Львові такого типу можна в червоно-коричневих тонах, також вона має цікаву фактуру з нерівними краями та поверхнею;
 • клінкер – універсальний облицювальний матеріал, він зносостійкий та має низьку пористу фактуру. Така керамічна плитка Львів виготовляється з випаленої натуральної глини, може мати глазуровану чи неглазуровану структуру. ЇЇ справжній колір помаранчево-коричневий, проте нанесення глазурі дає змогу отримати будь-який колір. Така плитка керамічна Львів використовується для оформлення не тільки стін, але й підлоги.

Відповідно до призначення, керамічна плитка може використовуватись для зовнішніх та внутрішніх робіт, а також для укладання стін та підлоги. І перед її вибором, варто ознайомитись з основними технічними характеристиками і відповідністю з майбутньою поверхнею для облицювання. Про те, які на керамічну плитку Львова ціни, можна дізнатись під час купівлі, обравши тип, тон та кількість виробів.

Вибираємо керамічну плитку Львів: варіації ціни та техпоказників

Важливим фактором при виборі облицювальних матеріалів є наявність певних технічних характеристик. Зокрема, керамічна плитка Львів для кухні має бути вогнетривкою, з підвищеним рівнем міцності. Отже, розглянемо основні моменти.

 1. Зносостійкість є одним із найважливіших показників, від нього залежить те, як довго плитка керамічна Львів буде зберігати свій зовнішній вигляд без змін. Тому було створено класифікацію, завдяки якій можна визначити приналежність до керамічної плитки Львів і ціни, таким чином, формуються відповідно до цього фактору. Для цього існує PEI класифікація, в неї входить 5 груп. Перша група використовується для стін ванни і ціна її буде відповідною. Друга група матеріалів підходить для підлоги та стін у ванній кімнаті, спальні чи офісному приміщенні, третя – для будь-яких житлових приміщень, які не мають прямого входу з вулиці. Керамічна плитка Львів, яка входить в четверту групу може використовуватись в житлових приміщеннях, а також для оздоблення сходів, холу, коридору. Стосовно п'ятої, то вона найбільш універсальна, нею укладають стіни та підлогу в приватних будинках, особливо перед тим як встановлюється сантехніка Львів. Також її можна використовувати в громадських місцях, до них входять супермаркети, аеропорти, вокзали.
 2. Здатність поглинати вологу може мати плитка керамічна Львів, цей показник визначається у відсотках. Зазвичай у виробів, виготовлених з нанесенням глазурі, вологопоглинання не перевищує 3%. Купити керамічну плитку Львів можна зі ступенем поглинання вологи вище 10%, але такий матеріал можна використовувати лише для облицювання стін всередині приміщення.
 3. Морозостійкість – здатність облицювальних матеріалів опору щодо перепадів температури. Керамічна плитка Львів подвійного випалювання більш пориста, тому вона не є морозостійкою. Відносно виробів з одинарним випалюванням, які мають ступінь поглинання вологи менш ніж 3%, є достатньо стійкими до перепадів температур.
 4. Купити керамічну плитку у Львові бажають через наявність в неї неслизької поверхні. А оскільки цей фактор є важливим як для житлових, так і для промислових приміщень, то її можна використовувати задля гарантії безпеки під час пересування.
 5. Стійкість до хімічних чинників сприяє тому, що, купивши керамічну плитку у Львові по акції можна отримати якісний і міцний облицювальний матеріал, який після контакту з хімічними речовинами буде залишатись незмінним.
 6. Гранична міцність вказує, яке можливе навантаження на плитку керамічну і ціна при цьому буде відповідно вища. Адже чим більша товщина виробу, тим він міцніший. Цей показник найбільш важливий, якщо купити керамічну плитку Львів для укладання підлоги.

До того ж, чим твердіший матеріал, тим краще він збереже свій незмінний зовнішній вигляд – без вм'ятин, подряпин та тріщин. Окрім цього, на керамічну плитку Львів ціни можуть бути різними, але варто врахувати, що на блискучій поверхні деформації помітніші, ніж на матовому покритті.

Яку купити керамічну плитку Львів

Магазини керамічної плитки у Львові пропонують різні варіанти рішень для оформлення житлових, промислових та громадських приміщень. Це можуть бути матеріали з нанесенням глазурі, чи без неї, різних ступенів вогнетривкості, інші показники. Керамічну плитку Львова по акції завжди вигідно купувати, до того ж клієнту пропонується безліч варіантів на вибір – колірна гама просто вражає. Перед тим, як встановити меблі в ванну, потрібно визначитись з типом покриття. Особливо важливо вибирати матові поверхні, щоб уникнути ковзання.

Магазини та керамічна плитка Львова, її переваги та недоліки

Такі облицювальні матеріали мають ряд переваг:

 • керамічна плитка екологічно чиста та безпечна, в її склад входить натуральна глина, яка під час випалювання очищається від усіх можливих токсинів;
 • зазвичай на керамічну плитку у Львові ціни вищі, ніж на інші облицювальні матеріали. Це пояснюється тим, що вона не деформується під час контакту з водою, міцна, це надає їй високий рівень пожежної безпеки;
 • якщо в магазинах керамічної плитки Львова правильно обрати матеріали, то покриття буде мати дуже тривалий термін експлуатації.

Серед недоліків варто виділити крихкість, особливо якщо під час укладання допущено певні помилки. І якщо купувати керамічну плитку у Львові по акції, необхідно дотримуватись спеціальної техніки її укладання, таким чином вона прослужить довше. У будь-якому випадку, керамічної плитки ціна залежить від її виду та сфери використання. Тому універсальні вироби дещо дорожчі, це ж стосується і рідкісних видів керамограніту.


Часті питання (ЧаПи)

1️ Як вибрати якісну плитку?

 • При виборі плитки варто звернути увагу на такі особливості, як рівень зносостійкості, хімічну стійкість, твердість глазурі, морозостійкість та жаростійкість.

2️ Чим відрізняється керамічна плитка від кахлі?

 • Кахля належить до різновидів керамічної та характеризується наявністю у своєму складі різних добавок, таких як кварцовий пісок, польовий шпат тощо.


Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit