Замовити дзвінок
Плитка для підлоги

Краща плитка для підлоги – особливості вибору

Підлогове покриття постійно піддається суттєвим навантаженням, тому для нього потрібно вибрати ідеальну поверхню. Кращим сучасним варіантом буде плитка для підлоги, з неї можна створити цікаву та елегантну поверхню. Серед представлених варіантів є безліч типів, форм та кольорів. А яка плитка на підлогу буде кращою інколи визначити дуже складно. Досить часто обирають плитку на підлогу 60х60, оскільки квадратні матеріали легко та швидко укласти на вибраній поверхні. Проте перед тим як вибирати розмір потрібно підібрати якісні матеріали. В цьому випадку плитка для підлоги Львів обирається з урахуванням технічних характеристик та індивідуальних властивостей. Відвідавши магазини сантехніки Львів можна обрати матеріали різної текстури, форми та колірної гами. Але попередньо варто ознайомитись з позначками, розміщеними на упаковці керамічної плитки для підлоги.

Обираємо плитку на підлогу правильно

Плитки на підлогу дизайн може бути різноманітним – від пастельних однотонних до яскравих візерунчатих матеріалів. Також кахель має відповідати певним критеріям:

 • витримувати сильні навантаження;
 • бути вогнетривким та стійким до вологи;
 • має не піддаватись дій хімічних речовин.

Для укладки у громадських місцях купити плитку на підлогу потрібно з твердістю 8 ступеня та 4 рівнем зносостійкості. Це оптимальні показники для підлогового покриття. При чому можна використовувати як керамічну плитку на підлогу Львів, так і керамограніт. Підлогова поверхня в кухні чи ванні має відповідати наступним показникам: 2 рівні зносостійкості та твердість 7 ступеня. Така плитка для підлоги витримає необхідні навантаження, залишившись в ідеальному стані. Основним фактором має бути практичність матеріалів. Така плитка на підлогу обирається з розрахунку потрібного кольору, фактури та форми.

 1. Для холу та коридору краще обирати матове покриття. Така плитка для підлоги Львів буде запобігати ковзанню, на ній не будуть помітні незначні подряпини.
 2. Гладке покриття підійде для підлогового покриття в кухні. Також краще купити плитку на підлогу в кухню таку, яка легко миється.
 3. Гладке підлогове покриття також має бути в громадських місцях, на вулицю краще вибирати рельєфні вироби або керамограніт.

Безліч рішень дає змогу підібрати оптимальний варіант плитки для підлоги і ціна її буде актуальною для кожного.

Якісна плитка для підлоги Львів

Дуже часто вибирається однотонна плитка для підлоги. Це можуть бути темні чи світлі відтінки, зазвичай пастельних тонів. Головне, купити плитку на підлогу матову, оскільки на глянцевій поверхні легко ковзати. Нерідко обирають для підлогового покриття клінкер, він має чудові технічні характеристики, з нього легко видалити забруднення. Маленька плитка на підлогу вже давно не користується популярністю, зараз переважають матеріали великих розмірів. Такі вироби не тільки гарні на вигляд, вони міцні, витривалі. Дуже часто купують плитку на підлогу 60х60, завдяки їй можна створити відчуття додаткового простору. Такі елементи підлогового покриття повністю змінюють дизайн приміщення, ці перетворення стосуються всього простору навколо. Більший ефект можна отримати, якщо покласти плитку на підлогу дизайну діагональної кладки. Різноманіття імітацій просто вражає. Плитка для підлоги Львів може імітувати камінь, цегляну кладку, дерево, бетон. Інколи імітації настільки реалістичні, що сумніву в схожості просто не виникає. Така плитка для підлоги ціну має дещо вищу, проте необхідний ефект гарантований.

Яку купити плитку на підлогу – одноразового чи дворазового випалу?

Керамічна плитка для підлоги буває одноразового та дворазового випалу, ці два види можуть використовуватись для підлогового покриття. Але вони мають свої індивідуальні особливості.

 1. Плитка для підлоги Львів одноразового випалу виготовляється з високоякісних компонентів, надалі вони піддаються пресуванню. Після цього готова суміш може мати як світло-жовтий, так і темно-коричневий відтінок, все залежить від вмісту заліза та пористої структури глини. Технологія виконання такої плитки на підлогу Львів наступна: пресування, нанесення глазурі та проведення випалу. Перевагами таких матеріалів є стійкість до морозів та механічних ушкоджень, це дає змогу використовувати їх для укладки підлоги як всередині приміщення, так і зовні. Нанесення глазурі на неї відбувається паралельно з приготуванням глиняної суміші, таким чином плитка на підлогу пресується разом з шаром глазурі. Тому такі матеріали можна використовувати для встановлення підлогового покриття в приміщеннях з підвищеним рівнем експлуатації.
 2. Плитка для підлоги дворазового випалу виготовляється за наступним принципом: суміш попередньо випалюють, потім наноситься глазур і проводиться процес повторного випалу. Такі матеріали дещо дорожчі, їх можна використовувати як для підлогового покриття, так і для стін. Така плитка на підлогу має особливий блиск та неймовірну гладкість.

І, вибираючи меблі для ванної кімнати, варто також ознайомитись з асортиментом матеріалів для облицювання підлогового покриття. Важливо підібрати всі елементи правильно, а також щоб вони були не лише практичними, але й виглядали естетично та вишукано. Тому плитка на підлогу обирається одноразового чи дворазового випалу, з урахуванням особливостей приміщення та індивідуальних побажань.

Керамічна плитка для підлоги – ціна для ванни, кухні та коридору

Плитка для підлоги Львів характеризується популярністю серед інших покриттів, вона має чудові характеристики, зносостійка, на ній легко усувати забруднення. Але все ж таки не для всіх приміщень підійде однакова плитка на підлогу, є деякі нюанси. Для прикладу, керамічне підлогове покриття в ванну та кухню краще, оскільки в цих кімнатах підвищений рівень вологості. До того ж плитка на підлогу ціну має різну, можна обрати як дешевші, так і дорожчі варіанти. Але перш за все варто вибрати вироби, які найкраще стійкі до пошкоджень та дії хімічних речовин. Також на керамічну плитку для підлоги взаємодіють різні навантаження, це може бути холодильник, газова плита, кухонні шафи. На відміну від дуже популярної класики, є безліч сучасних та цікавих рішень. Можна обрати варіанти для імітації під камінь, мармур, дерево, така плитка для підлоги створить чудову атмосферу на кухні. Цікавим варіантом буде виконання імітації суцільного полотна, без швів. Така плитка для підлоги Львів створить в інтер’єрі багатство та розкіш. Імітація паркету оригінально доповнить дизайн кухні. Виконання з використанням справжнього дерева не найкращий варіант, адже він здувається. А ось плитка для підлоги під дерево буде мати гарний вигляд та не буде піддаватись зовнішнім факторам. Купити плитку на підлогу в ванну кімнату та туалет слід іншої фактури. Варто враховувати, що в цих місцях підлогова поверхня часто піддається впливу побутової хімії. Тому і плитка для підлоги Львів має мати відповідні властивості. Окрім цього, облицювальні матеріали повинні мати високий ступінь поглинання вологи, адже в ванній часто цей показник найвищий. Такими матеріалами можна також облицювати ванну і купити для зонування додаткові рельєфні елементи. Щодо вибору матеріалів, то така плитка для підлоги за ціною буде відрізнятись від виробів для кухні. Також краще обирати матові покриття, які мають високий рівень пористості, а також клас стирання 1 або 2. Краща плитка для підлоги в коридор чи передпокій буде та, що має достатню товщину, оскільки саме ці частини дому є найбільш прохідними. Також тут часто скупчується бруд, тому покриття має легко та швидко очищатись від забруднень. Така плитка для підлоги ціну має вищу, оскільки вона має бути третього чи четвертого класу стирання. Чудовим варіантом буде використання керамограніту, він має високі експлуатаційні характеристики, стійкий до зносу та вологи. Якщо ж вибрати керамічну плитку на підлогу Львів, то вона має мати також найкращі властивості. До них відносять стійкість до поглинання вологи, сильних навантажень та дії хімічних речовин. Краще купити плитку на підлогу з матовою поверхнею, вона буде менш слизькою.

Керамічна плитка для підлоги – важливі рекомендації

Вибрати керамічну плитку для підлоги нескладно, потрібно лише підібрати оптимальні рішення для кожної поверхні, щоб вони підходили по стилю. Є кілька цікавих та корисних рекомендацій щодо вибору та поєднання різних типів кахлю.

 1. Плитка на підлогу має підходити до інтер’єру приміщення, можливе використання однакових кольорів, або ж створення цікавих контрастних рішень.
 2. Для коридору чи в передпокій краще купити плитку на підлогу великих розмірів, вона візуально збільшить простір, маленькі елементи навпаки ж – зменшать його.
 3. Більше простору створює плитка на підлогу 60х60 світлих відтінків – світло-коричневі, сірі або сині матеріали. Чорні тони нечасто використовують, до того ж на такій поверхні дуже помітні подряпини та інші механічні ушкодження.
 4. Для відмежування зон в кімнаті чи приміщення часто використовується рельєфна плитка на підлогу, ціна її дещо вища, проте ефект від неї вартий витрат.
 5. Для отримання оригінального та вишуканого дизайну часто використовується плитка для підлоги з імітацією каменю, дерева. Також можна створювати різні картини, панно, орнаменти.

Більше рішень може запропонувати дизайнер, можна поєднати кілька стилів, якщо плитки для підлоги ціна не є важливою, рекомендується підібрати високоякісні керамічні матеріали – клінкер, керамограніт. Така плитка на підлогу прослужить довше, вишукано прикрасивши підлогову поверхню ванни, кухні, при необхідності коридору, вітальні чи спальні.

 

Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit