Замовити дзвінок
Плитка для підлоги
Краща плитка для підлоги – особливості вибору

Підлогове покриття постійно піддається суттєвим навантаженням, тому для нього потрібно вибрати ідеальну поверхню. Кращим сучасним варіантом буде плитка для підлоги, з неї можна створити цікаву та елегантну поверхню. Серед представлених варіантів є безліч типів, форм та кольорів. А яка плитка на підлогу буде кращою інколи визначити дуже складно. Досить часто обирають плитку на підлогу 60х60, оскільки квадратні матеріали легко та швидко укласти на вибраній поверхні. Проте перед тим як вибирати розмір потрібно підібрати якісні матеріали. В цьому випадку плитка для підлоги Львів обирається з урахуванням технічних характеристик та індивідуальних властивостей. Відвідавши магазини сантехніки Львів можна обрати матеріали різної текстури, форми та колірної гами. Але попередньо варто ознайомитись з позначками, розміщеними на упаковці керамічної плитки для підлоги.

Плитка для підлоги Львів характеризується популярністю серед інших покриттів, вона має чудові характеристики, зносостійка, на ній легко усувати забруднення. Але все ж таки не для всіх приміщень підійде однакова плитка на підлогу, є деякі нюанси. Для прикладу, керамічне підлогове покриття в ванну та кухню краще, оскільки в цих кімнатах підвищений рівень вологості. До того ж плитка на підлогу ціну має різну, можна обрати як дешевші, так і більш дорогі варіанти. Але перш за все варто вибрати вироби, які найкраще стійкі до пошкоджень та дії хімічних речовин. Також на керамічну плитку для підлоги взаємодіють різні навантаження, це може бути холодильник, газова плита, кухонні шафи. На відміну від дуже популярної класики, є безліч сучасних та цікавих рішень. Можна обрати варіанти для імітації під камінь, мармур, дерево, така плитка для підлоги створить чудову атмосферу на кухні. Цікавим варіантом буде виконання імітації суцільного полотна, без швів. Така плитка для підлоги Львів створить в інтер’єрі багатство та розкіш. Імітація паркету оригінально доповнить дизайн кухні. Виконання з використанням справжнього дерева не найкращий варіант, адже він здувається. А ось плитка для підлоги під дерево буде гарно виглядати та не буде піддаватись зовнішнім факторам. Купити плитку на підлогу в ванну кімнату та туалет слід іншої фактури. Варто враховувати, що в цих місцях підлогова поверхня часто піддається впливу побутової хімії. Тому і плитка для підлоги Львів має мати відповідні властивості. Окрім цього, облицювальні матеріали повинні мати високий ступінь поглинання вологи, адже в ванній часто цей показник найвищий. Такими матеріалами можна також облицювати ванну і купити для зонування додаткові рельєфні елементи. Щодо вибору матеріалів, то така плитка для підлоги за ціною буде відрізнятись від виробів для кухні. Також краще обирати матові покриття, які мають високий рівень пористості, а також клас стирання 1 або 2. Краща плитка для підлоги в коридор чи передпокій буде та, що має достатню товщину, оскільки саме ці частини дому є найбільш прохідними. Також тут часто скупчується бруд, тому покриття має легко та швидко очищатись від забруднень. Така плитка для підлоги ціну має вищу, оскільки вона має бути третього чи четвертого класу стирання. Чудовим варіантом буде використання керамограніту, він має високі експлуатаційні характеристики, стійкий до зносу та вологи. Якщо ж вибрати керамічну плитку на підлогу Львів, то вона має мати також найкращі властивості. До них відносять стійкість до поглинання вологи, сильних навантажень та дії хімічних речовин. Краще купити плитку на підлогу з матовою поверхнею, вона буде менш слизькою.

Більше рішень може запропонувати дизайнер, можна поєднати кілька стилів, якщо плитки для підлоги ціна не є важливою, рекомендується підібрати високоякісні керамічні матеріали – клінкер, керамограніт. Така плитка на підлогу прослужить довше, вишукано прикрасивши підлогову поверхню ванни, кухні, при необхідності коридору, вітальні чи спальні.

Svit One - tools for business Made in Svit