Замовити дзвінок
Ванни
Купити ванну в Україні

Прийом ванни, мабуть, для кожної людини є одним з найприємніших занять. Це дуже простий спосіб розслабитися після важкого робочого дня, зняти напругу з тіла, відпочити від усіх проблем. Саме тому до вибору ванн потрібно підходити дуже відповідально, щоб уникнути не приємних ситуацій у майбутній експлуатації та отримувати тільки хороші емоції. Купити ванну у Львові, Києві, Дніпрі та інших регіонах України можна в нашому інтернет магазині, каталог якого налічує велику кількість різноманітних моделей в широкому ціновому діапазоні. Ми пропонуємо різноманітні способи доставки по всій Україні. На сайті представлені ванни найвідоміших виробників, якість яких перевірена часом:


CERSANIT

DORASAN

ESTAP

KOLO

RAVAK

ROCA

Види та форми ванн

Сьогодні на ринку ви знайдете велике різноманіття ванн, які відрізняються між собою за формою, функціями, матеріалом, розмірами. Набирають популярності кутові ванни оскільки вони практичні і займають мало місця в невеликих ванних кімнатах. Круглі ванни також часто приходяться до вподоби клієнтам, вони зручні та нестандартні, відмінно доповнять інтер’єр. Для того, щоб отримувати максимум задоволення, рекомендуємо купити гідромасажну ванну, вона здатна відмінно зняти втому з ваших м’язів після виснажливого дня на роботі.


Ванни чавунні

Головним їхнім недоліком є велика маса, яка зумовлює важкість у транспортуванні та монтажі. Серед переваг слід відзначити стійкість до корозії, це довговічний тип ванн, вони покриті надійною емаллю, яка забезпечує відмінний зовнішній вигляд навіть після тривалої експлуатації. Купити чавунну ванну у Львові ви зможете на нашому сайті, ми завжди готові допомогти та проконсультувати вас з вибором.


Ванни акрилові Львів ціни

Найсучасніший матеріал, який має ряд переваг: легкість, добре утримує тепло, має високий показник міцності та велику варіацію дизайнів. Купити ванну акрилову недорого можна на нашому сайті. Ці моделі характерні своєю довговічністю та доступністю в ціні. Вона має гладку поверхню у порівнянні з іншими типами ванн. Завдяки тому, що акрил добре піддається трансформації під впливом високих температур, акрилові ванни вражають різноманітністю форм.


Ванни сталеві

Ідеальний варіант для людей які хочуть купити ванну недорого. Вони набагато легші від чавуна, але гірше утримують тепло. Зазвичай зустрічаються в прямокутній формі.


Ванни в інтернет магазині Santehbud

Ми завжди раді допомогти вам з вибором. Пропонуємо ванни відомих брендів та за найкращими цінами. Якщо ви вирішили оновити свою ванну кімнату, тоді наш магазин – це те що вам потрібно. Кутові ванни, круглі, гідромасажні та нестандартні – це все знайдеться у нас.

Svit One - tools for business Made in Svit