Замовити дзвінок
Клінкер та фасадна плитка

Фасадна плитка у Львові – прості рішення великих проблем

Клінкерна плитка або фасадна все більше отримує схвальних відгуків від майстрів, які з нею працюють. Адже цей облицювальний матеріал доволі практичний і доступний. Також він підходить для роботи з історичними спорудами. Не зіпсує фасадна плитка і сучасний вигляд новобудови.

Клінкерна плитка може бути виготовлена під камінь або цеглу. Кольорова гамма – величезна. Саме тому фасадна плитка у Львові така популярна, адже її можна підібрати для реставрації будь-якої споруди, не залежно від віку будівлі. Клінкер також використовують у форматі сучасного облицювального матеріалу, який може мати унікальну поверхневу структуру.

Наш Інтернет-магазин «Митний Склад» пропонує купити фасадну плитку у Львові за низькими цінами від перевірених виробників.

Вирішили купити фасадну плитку? Що потрібно знати.

Головною характеристикою клінкеру є низький відсоток водопоглинання. В переважній більшості це від 1 до 6 відсотків. Тому фасадна плитка є морозостійкою. Виробники прикладають максимум зусиль, щоб клінкер був стійкий до хімічних впливів і температурних перепадів. Що при наших погодних умовах є дуже актуальним. Економічним фактором, який переважає шальки терези у виборі фасадної плитки є зносостійкість. Звичайно, клінкер – не вічний, але призначений для довготривалого використання у найагресивніших середовищах.

Ціна на фасадну плитку має великий діапазон, у який входять різні ключові характеристики, які ми вже перерахували. Також все залежить від структури й типу: під цеглу, під камінь, індивідуальні.

Де купити фасадну плитку у Львові?

Виробники клінкеру постійно перевіряють якість своєї продукції та стараються запропонувати споживачам найпрактичніше зі своєї продукції. У Львові, як і в більшості великих міст України фіксується великий відсоток загазованості. Вузькі вулиці й величезна кількість транспорту зумовлюють те, що на фасадах зупиняється дуже бруду. Якщо колись все «змивалось» дощем чи снігом, то зараз це не проблема. Фасадна плитка дає змогу чистити стіни, сходи й тераси у будь-який потрібний момент. Для якісного прибирання можна використовувати спеціальні очисні рідини. Багаторічний досвід роботи на цьому ринку збуту дав змогу виокремити основні параметри, за якими варто вибирати клінкер. Наші фахівці в Інтернет-магазині «Митний Склад» допоможуть у придбанні потрібної продукції, з урахуванням ваших потреб. Відтак, купити фасадну плитку у Львові стає небагато легше і приємніше. Адже ми знаємо всі потаємні нюанси, які допоможуть вам зекономити гроші та час.


Фасадну плитку використовують, переважно, для декорування зовнішніх стін, терас, сходів тощо. Ваш настрій і вподобання будуть бачити всі. Інтернет-магазин «Митний Склад» допоможе вам це здійснити. Замовляйте онлайн або відвідайте наші стаціонарні магазини.


Ось деякі основні питання та відповіді про фасадну плитку:

Що таке фасадна плитка?

Фасадна плитка - це плитка з різних матеріалів, таких як кераміка, природний камінь, метал та інші, яку використовують для облицювання фасадів будівель.

Які переваги має використання фасадної плитки?

Використання фасадної плитки має декілька переваг. Вона додає естетичного вигляду будівлі, захищає її від атмосферних впливів, таких як дощ, сніг, вітер та сонце, і зменшує витрати на опалення та кондиціонування приміщення.

Які матеріали використовуються для виготовлення фасадної плитки?

Фасадна плитка може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як кераміка, природний камінь, метал, цегла та інші.

Як встановлюється фасадна плитка?

Фасадна плитка може бути встановлена за допомогою клею або кріпильних елементів. Встановлення повинно виконуватися кваліфікованими фахівцями.

Як доглядати за фасадною плиткою?

Догляд за фасадною плиткою залежить від її матеріалу. В цілому, необхідно регулярно чистити плитку від пилу та бруду, щоб зберегти її естетичний вигляд. При потребі, можна використовувати спеціальні засоби для очищення та захисту плитки від забруднень.

Які розміри та форми фасадної плитки доступні?

Розміри та форми фасадної плитки можуть бути дуже різними, залежно від виробника та матеріалу. Зазвичай доступні такі розміри, як 30x30 см, 60x60 см та інші. Форма може бути квадратною, прямокутною або неправильною. Деякі виробники також пропонують плитку з різними текстурами та візерунками для створення різних дизайнів фасаду.


Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit