Замовити дзвінок
Сантехніка
Якісна та доступна сантехніка Львів

Під час ремонту важливо обдумано обирати матеріали, меблі, елементи декору, інші аксесуари, щоб отримати бажане оформлення кімнати. І правильно вибрана сантехніка Львів не є виключенням. Всі елементи для проведення сантехнічних робіт потрібно обирати з урахуванням особливостей ванної кімнати та кухні, щоб вони ідеально туди підійшли. До того ж сантехніка має бути якісною, з кращими технічними характеристиками. Так вона прослужить набагато довше. До вибору сантехніки у Львові варто відноситись з особливою ретельністю. Це необхідно, адже кожен тип обладнання має своє відповідне призначення. Саме тому магазини сантехніки у Львові пропонують різні види товарів, які мають різну цінову політику. Таким чином, кожен зможе підібрати матеріали з урахуванням своїх фінансових можливостей. Гуртівня сантехніки Львів пропонує багато якісного та різноманітного матеріалу для проведення ремонтних робіт як у ванній кімнаті, так і в кухні. Серед асортименту представлений товар іноземного та вітчизняного виробництва, який має кращі технічні параметри. Така сантехніка Львів тривалий час злагоджено працюватиме у вашому домі.

Яка буває сантехніка

сантехніка львів Кожен магазин сантехніки Львів пропонує два види сантехнічних виробів, до них відносять:

 • побутові;
 • технічні.

До технічних елементів сантехніки у Львові відносять труби, крани, фільтри на воду, фітинги, та інше. Тобто це всі ті елементи, що ховаються у стінах під раковиною, їх непомітно в загальному інтер’єрі кімнати. Щодо побутової, то така сантехніка може бути дуже різноманітною. До неї відносять: душові кабіни та ванни, раковини та змішувачі, унітази та біде, пісуари та сушарки для рушників, умивальники для кухні. Кожен елемент сантехніки на Сихові має свої особливості, види та тип матеріалу, з якого його виготовляють.

Які магазин сантехніки Львів пропонує види матеріалів виробів

сантехніка Сантехніка Львів може бути виконана з різних матеріалів, всі вони мають певні властивості.

 1. Купити сантехніку із чавуна зараз бажають багато людей, які роблять ремонт. Хоча і вважається, що чавунна ванна не є естетично привабливою, насправді це не так – сучасні рішення дуже різноманітні, кожен зможе обрати варіант з оригінальним та стильним дизайном. До того ж чавунна сантехніка не піддається впливу корозії, тривалий час зберігає тепло, міцна та надійна у використанні, легко миється під проточною водою.
 2. Майже кожен магазин сантехніки Львів пропонує вироби із фарфору. Теж вважається популярним, екологічно чистим матеріалом для сантехнічних аксесуарів. Таку сантехніку купити краще із-за непримхливості в догляді, міцності та надійності.
 3. Акрилова сантехніка Львів теж характеризується міцністю, вона легко перенесе будь-які удари чи падіння тупих виробів з металу. Ванна з акрилу буде теплою та приємною на дотик, що створює більше комфорту при використанні. Такі меблі у ванну можуть відрізнятись наявністю кількох шарів армування та товщиною самого акрилу. Серед їх переваг варто відзначити легкість та простоту у встановленні.
 4. В магазинах сантехніки Львова часто купують сталеві вироби для ванни чи кухні. Вони мають кілька переваг – легкість та недорога вартість. Проте, варто враховувати, що така сантехніка може прогнутись під дуже великою вагою. Недоліками таких виробів також є неспроможність зберігати тепло, хоча сталеві ванни є достатньо теплопровідними.

Серед величезної кількості у Львові сантехніки кожен зможе обрати собі ту, яка максимально буде підходити під інтер’єр та відповідати індивідуальним вимогам власника. Будь-які вироби для встановлення в кухні чи ванні можна придбати на гуртівні сантехніки у Львові.

Які рекомендації дають магазини сантехніки Львова?

магазин сантехніки львів Якщо сантехніку купити в одному магазині, то можна підібрати одну колірну гаму для всіх виробів, так можна досягти гармонії в дизайні кухні чи ванної кімнати. Окрім цього, існує безліч рекомендацій щодо вибору у Львові сантехніки для дому. Перш за все, це стосується ванни та душової кабіни. Така сантехніка Львів обирається відповідно до матеріалу її виготовлення. І якщо душова кабіна виготовляється зазвичай з акрилу, то ванна може бути як чавунна, так і сталева чи фарфорова. Це одним цікавим фактором придбання такої сантехніки на Сихові є її форма. Ванна може бути фігурної форми: напівкругла, прямокутна чи квадратна, все залежить від фантазії та уподобань покупця. Щодо душової кабіни, то така сантехніка Львів має ряд важливих особливостей:

 • має невеликі розміри, що актуально для невеликих ванних кімнат. Непоганим варіантом для них буде придбати та встановити спеціальні піддони душові;
 • може мати різні механізми закривання дверей;
 • наявність різних форм дозволить максимально ергономічно помістити таку сантехніку у Львові.

Як і ванни, душові кабіни мають ряд допоміжних функцій. Практично кожен магазин сантехніки Львів пропонує для придбання вироби з гідромасажем, системами повітряної вентиляції, вбудованими радіо чи аудіосистемами, наявний функціонал щодо прийому дзвінків. Такий склад просто вражає, тому часто покупці бажають купити гідробокс, в якому можна чудово відпочити і цікаво провести час. Купуючи унітаз, варто звертати увагу на системи зливу води. В магазинах сантехніки Львова часто пропонують моделі з системами, в яких вода може стікати по всій крайці унітазу, такий метод є найкращим. Але перш за все – це гігієнічність та ефективність очищення. Важливим моментом при виборі унітазу є форма чаші. Купити сантехніку такого типу краще з чашею у формі лійки чи козирка. В залежності від цього на кожен унітаз ціна буде різною. До того ж такі моделі найкраще справляються зі своїми функціями, злив гарно та ефективно їх очищає. Важливим фактором у сантехніки Сихова також є наявність функції набору води без шуму. Більшість моделей мають її, що досить зручно та практично. Але, перед покупкою на гуртівні сантехніки Львова, краще цей нюанс уточнити. Важливо при виборі раковини зважати на її форму та розміри, щоб вона ідеально підійшла в підібране для неї місце. Така сантехніка Львів може бути квадратної (прямокутної) або обтічної (круглої чи овальної) форми. Також важливим є спосіб кріплення та встановлення – на п’єдестал чи напівп’єдестал. Матеріал виготовлення у Львові сантехніки може бути фаянс чи порцеляна. Другий варіант популярніший через легкість очищення та кращу якість виконання. Кожен магазин сантехніки Львів пропонує раковини зі спеціальною системою переливу, яка захищає від переповнення чаші водою. Цікавим та практичним рішення буде умивальник з тумбою Львів.

Які вироби для кухні пропонує гуртівня сантехніки Львів?

магазини сантехніки львів У багатьох магазинах сантехніки Львова представлені мийки для кухні різних варіацій:

 • з однією чашею. Відноситься до найпростіших видів сантехніки Сихова, немає допоміжних функцій. Представлені різної глибини, розміру;
 • з однією чашею та «крилом». Купити сантехніку з цією допоміжною частиною краще, на ній розкладається чистий посуд або сушяться вимиті овочі. Така мийка практична і зручніша;
 • сантехніка з двома чашами. Вона дає змогу виконувати різні завдання: в одній мити посуд, в іншій – мити та чистити фрукти і овочі. Магазин сантехніки Львів пропонує варіанти з різними чашами або ж однаковими. Інколи такі мийки оснащені допоміжним «крилом»;
 • сантехніка Львів нечасто але пропонує мийки з трьома чашами. Потрійні варіанти також можуть мати «крило». Таку сантехніку купити можна тим, хто тривалий час перебуває на кухні. В третю часу часто вбудовують спеціальний пристрій для подрібнення відходів – діспоузер.

Гуртівня сантехніки у Львові пропонує для мийок з двома та трьома чашами купувати спеціальні поворотні змішувачі. Так готувати їжу буде набагато легше та простіше. Важливим етапом вибору у Львові сантехніки є підбір змішувача. Від його якості та виду залежить ефективність та швидкість миття посуду.

 1. Така сантехніка Львів виготовляється з різних матеріалів та має різну обробку, від них залежить її вартість. Недорогі моделі покриті хромом, дорогі – гальванічним покриттям з латуні.
 2. У ванну та душову кабіну часто встановлюється термостатична сантехніка. Завдяки їй відбувається безперебійна подача води необхідної температури, що зменшує ймовірність опіку під час налаштування води.
 3. Магазин сантехніки Львів пропонує для ванних кімнат невеликих розмірів змішувачі універсального типу. Вони використовуються одразу і для раковини, і для ванни.
 4. Можна купити сантехніку для кухні з різними допоміжними функціями – зміна струменя води, різні його варіації. Таким чином миття посуду буде швидшим та ефективнішим.

У магазинах сантехніки Львова пропонується безліч варіантів для кухні та ванної кімнати, кожен зможе обрати необхідний товар за доступною ціною.

Де купувати у Львові сантехніку?

гуртівня сантехніки львів Якісний та недорогий товар представлений в нашій гуртівні сантехніки у Львові. Тут пропонуються вироби різного призначення: біде, унітази, душові кабінки та ванни, змішувачі, мийки та раковини. Вся сантехніка Львів сертифікована та відповідає високим стандартам якості. Тому вона прослужить достатньо тривалий термін без виникнення несправностей та пошкоджень. Наш магазин сантехніки Львів представляє товар різних форм та розмірів, виготовлений з покриттям латуні чи хрому. Матеріали виробів також різні – від дорожчих до дешевших, що напряму формує ціну на нього. Вибираючи сантехніку на Сихові варто враховувати, що не всі моделі можуть підійти для вашого житла. Це можливо, адже не весь товар має відповідні розміри, які ідеально підходять для кухні чи ванни. Ми пропонуємо якісну сантехніку у Львові різних виробників. Це можуть бути відомі іноземні бренди, але є також багато вітчизняних виробів. Купити сантехніку можна будь-якого виробництва, проте часто українські товари мають набагато кращу якість та довше використовуються. Тому вибір залишається за вами. Ми проводимо доставку з магазинів сантехніки Львова по місту та за його межі. Доставляється товар максимально швидко, без затримок. Пропонуємо сантехніку купити у нас, гарантуємо якість та доступну вартість сантехнічних виробів.

Svit One - tools for business Made in Svit