Замовити дзвінок
Керамограніт

Керамограніт: характеристика та особливості будівельного покриття

Керамограніт Львів з’явився на будівельному ринку відносно недавно і вже встиг завоювати прихильність серед споживачів. З року в рік він набирає популярність, адже це один з міцних і надійних оздоблювальних матеріалів. Керамограніт вперше створили в далекій Іспанії лише згодом технології перейняли наші майстри. Це був справжній прорив у будівельному світі. Сьогодні керамограніт купити можна вже високої якості, який створюється за допомогою вдосконаленого виробництва. Він має унікальні властивості, які дають гарний результат під час експлуатації. Якщо використовувати плитку на підлогу з керамограніту, то питання зовнішнього вигляду підлоги відразу відпадає – вона буде неймовірною.

Основні особливості керамограніту Львів

керамограніт Сама назва керамограніт говорить про те, що цей сучасний матеріал не є простою керамічною плиткою. Для його виготовлення застосовують спеціальну технологію. Даний матеріал виробляють із польового шпату і кварцового піску. Усі частини, з яких складається майбутній матеріал дуже ретельно дроблять, а потім поміщають у спеціальні форми. Далі його пресують під високим тиском. Завдяки цьому в матеріалі повністю пропадають порожнини. Далі керамограніт Львів обпалюють в печах при температурі близько 1100-1200 градусів. Це дозволяє зробити його надзвичайно монолітним і жорстким покриттям. Забарвлення матеріалу частіше за все проходить природнім шляхом, в результаті окислення металу. Однак іноді в процес виготовлення добавляють спеціальні барвники. Це дозволяє створити різні структури і форми, наприклад, керамограніт під дерево. Завдяки його опаленню при виробництві, з’являється дуже малий процент водопоглинання. Завдяки цьому керамограніт дуже часто використовують як покриття у ванній кімнаті. Його міцність та ідеальна поверхня дуже добре підходять, коли треба вибирати меблі для ванної. Структура цього матеріалу максимально подібна до натурального граніту, який існує в природі. Але в природних умовах граніт утворюється при менших температурних показниках та тиску. Саме тому керамограніт Львів кращий матеріал для ремонту. В натуральному граніті можуть бути тріщини, порожнини, високий радіаційний фон та інші недоліки. А от керамограніт виготовляють тільки з натуральних якісних матеріалів. Це безпечно та надійно для споживачів. При цьому плитка керамограніт в ціні досить демократична і доступна для кожного, хто зважився на ремонтні роботи. Такий матеріал не шкодить навколишньому середовищу і не викидає забруднені речовини у повітря.

Чому краще купити керамограніт?

керамограніт львів Керамограніт виготовляють в керованому виробництві, контролюючи кожен етап роботи. В результаті цього на світ з’являється універсальний матеріал, який не вступає в хімічні реакції з іншими речовинами. Головна його особливість, що заставляє керамограніт купити без роздумів – це відсутність стимулювання для розвитку бактерій чи мікроорганізмів. Саме тому керамограніт Львів кладуть на підлогу, де завжди буде присутня велика волога, наприклад, біля піддону для душу Львів. Відсутність порожнин і тріщин в ньому – основа чистого будинку без плісняви та грибку. Плитка на підлогу з керамограніту в будь-якій функціональній частині приміщення – це завжди можливість провести легке прибирання, а також розмістити велику кількість речей та меблів. Він добре справляється з постійною динамікою, яка проходить на його поверхні. Керамограніт дуже щільний та міцний, через це він витримує будь-які статичні навантаження. На нього без вагань можна встановити навіть гідробокси Львів. Це ідеальна основа для приміщень, де кожен день проходить велика кількість людей. При цьому така плитка для підлоги не витирається і не втрачає свій зовнішній вигляд. Вона довговічна, що робить її фаворитом на будівельному ринку. Саме тому керамограніту у Львові ціна ніяк не впливає на вибір покупців.

Які характеристики керамограніту впливають на його ціну?

керамограніт купити Сьогодні керамограніт купити бажають з кожним днем все більша кількість людей. Кожен обирає собі вид, форму чи фактуру, яка ідеально відповідає їхнім вимогам. Найчастіше це керамограніт під дерево або під натуральний камінь. Такі кольори і стилі ідеально підходять під будь-який сучасний дизайн. Позитивні сторони цього матеріалу роблять його затребуваним на ринку:

 1. Важливий фактор який його характеризує – це стійкість до стирання. Не кожен сучасний обробний матеріал може цих похизуватися. Це гарний показник для плитки на підлогу з керамограніту. Вона витримує великі навантаження і механічні впливи. Це ідеальний матеріал, щоб встановити масивні меблі, тяжку кухню чи умивальник Львів.
 2. Ще одна важлива особливість, яку має керамограніт Львів – його шорсткість. Це забезпечує безпечну експлуатацію, що дуже важливо для плитки на підлогу з керамограніту. Виробники часто роблять на поверхні рельєф. Це відразу включає можливість ковзання і робить керамогранітну плитку максимально комфортною та безпечною.
 3. Слід керамограніт купити і через його морозостійкість. Він не поглинає вологу і при низьких температурах не руйнується. Саме тому керамограніт Львів вибирають для оздоблення в різних сферах. Він придатний для укладання не тільки всередині приміщень, але і зовні. При поганих погодних умовах керамограніт не починає втрачати свою міцність і форму. Іспити підтвердили, що плитка на підлогу з керамограніту може легко перенести до 50 циклів довгострокової заморозки без наслідків.
 4. Керамограніт Львів виділяється по характеристикам своєю міцністю. Він легко вигинається до потрібної просадки, щоб витримати дуже важкі речі. Це ідеальний варіант для приміщень з габаритною технікою, меблями чи сантехнікою. На керамограніт без вагань можна встановити шафу, холодильник чи біде в ванній кімнаті. Спеціалісти рекомендують обирати для великих навантажень, наприклад, керамограніт під дерево меншого розміру, але більшої товщини.

Таким чином, ми розуміємо, що чим твердіший матеріал, тим кращим він буде в експлуатації. На ньому не будуть одразу з’являтися подряпини чи тріщини. А також він не буде вигорати на сонці, міняти свій колір, чи викликати алергічні проявлення у людей. Особливо це важливо для тих, хто має маленьких дітей. Але на керамограніт Львів ціни можуть бути дуже різні, в залежності від виробника та особливостей вибраних варіантів. Проте це ніяк не впливає на вибір людей, які прагнуть за свої кошти отримати надійний і довговічний оздоблювальний матеріал. Краще трохи переплатити, але отримати хороший результат на довгі роки життя.

Від чого залежить ціна на плитку керамограніт?

керамограніт ціна Керамограніт Львів представлений у багатьох магазинах міста. Покупцям пропонується великий асортимент товару різних цінових категорій. На це впливають різноманітні характеристики та особливості товару. На керамограніт Львова ціна може коливатися в залежності від вогнетривкого покриття, кольору, форми, структури та дизайну. Наприклад, самим популярним вважається керамограніт під дерево, який зараз надзвичайно часто використовують під час ремонту. Але при цьому дуже високо цінуються світлі «чисті» моделі. На керамограніт ціна значно дорожча, ніж варіанти з домішками, які повторюють структуру природного каменю чи дерева. Але це справа смаку кожної людини, яка робить цей вибір. Багато виробників хочуть залучити покупців керамограніт купити саме з їхнім незвичайним дизайном, структурою і навіть розмірами. Це дозволяє продукції краще виділятися і користуватися попитом. Нестандартні варіанти зазвичай коштують дорожче. Однак кожен клієнт в гонитві за оригінальними будівельними матеріалами погоджується купити керамограніт за ціною вищою, ніж у конкурентів. Також треба пам’ятати, що кожен магазин час від часу проводить акції, коли можна керамограніт купити дешевше, за демократичнішу ціну.

Чому саме плитка на підлогу з керамограніту?

плитка керамограніт ціна Керамограніт під дерево, камінь чи природні матеріали – це найкращий вибір для ремонту, який не потребує швидкої заміни. Він має ряд позитивних якостей, через що став лідером на ринку в цій ніші. Його обирають, не дивлячись на плитки керамограніт ціну. До його суттєвих переваг відносять:

 • надійний захист від температурних коливань та води;
 • керамограніт не боїться високої вологи і не пропускає її всередину. В результаті не виникає грибок, пліснява та неприємні запахи;
 • екологічний і безпечний матеріал, який не боїться побутової хімії та різних засобів для очищення;
 • плитка не ковзка і безпечна, що являється незамінним вибором дбайливих батьків;
 • на плитку керамограніт ціна є доступною, при цьому матеріал відповідає високим показникам якості;
 • плитка не змінює свій зовнішній вигляд навіть через багато років експлуатації;
 • вона добре зберігає тепло всередині приміщення і заощаджує енергоносії в домі;

Дуже важливо не купувати дешевий керамограніт в ціні, щоб не попасти на товар поганої якості або на продукцію без ліцензії. Це призведе до нового ремонту в найближчому майбутньому. Саме тому треба купляти плитку тільки в надійних магазинах, які турбуються про своїх клієнтів і пропонують надійний товар. Справжня плитка повинна відповідати всі міжнародним стандартам і мати екологічний сертифікат. Його обов'язково потрібно показувати кожному покупцю при першому проханні. Якісна продукція також завжди має гарні відгуки від задоволених клієнтів які вже милують око гарним покриттям. Обирайте найкращу продукцію за доступними цінами на свій розсуд і смак!

Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit