Замовити дзвінок
Рушникосушки

Рушникосушка електрична – те, що дарує комфорт

Житло, яке дарує спокій та насолоду, можна створити власними руками. І різноманітні функціональні аксесуари стануть дуже доречними. Як, наприклад, рушникосушка. Звісно, не в кожному домі вона є, та й люди можуть жити без неї роками. Але навіщо відмовлятися від комфорту, якого до того ж так легко досягти?! Саме тому вам стане у нагоді сучасна рушникосушка електрична, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр ванної кімнати.

рушникосушка

Одразу слід зазначити, що електрична рушникосушка має дві найголовніші функції:

 1. виконує роль обігрівача, саме тому найчастіше монтується у вбиральнях, ванних, кухнях. Рушникосушка електрична підійде для використання як у приватних оселях, так і в громадських приміщеннях;
 2. дозволяє речам швидко висохнути і не підвищувати рівень вологості у кімнаті.

Очевидно, те, як виглядає рушникосушка та її параметри відіграють вирішальну роль у складному виборі такої конструкції через величезний асортимент продукції. Але у місті Львів сантехніка продається у зручних магазинах, де можна проконсультуватися із фахівцями та на власні очі побачити товар. Це дозволить правильно співставити свої потреби з ринковими пропозиціями. Іноді задум купити рушникосушку може стати цікавим експериментом, адже подібний товар відрізняється багатством форм. А це, в свою чергу, дозволить погратися з дизайном приміщення та, можливо, наштовхне на більш функціональні інтер’єрні рішення. Рушникосушка Львів вразить кожного різноманіттям та високою якістю.

Рушникосушка Львів: на що варто звернути увагу

Якщо ви визначилися, що вашій оселі неодмінно потрібна рушникосушка, то варто сказати, що ви абсолютно праві в своєму рішенні! В іншому разі варто звернутися за консультацією до спеціаліста, який наведе вам багато аргументів на користь такого вибору. Придбана рушникосушка Львів дозволить вам:

рушникосушка електрична

 • не боятися надмірної вологості у приміщенні;
 • задіяти простір кімнати і зробити його більш функціональним;
 • отримати додаткове місце для комфортного сушіння речей.

Обираючи потрібну модель електричної рушникосушки, варто враховувати особливості кімнати, де її буде змонтовано. Або ж встановлення такого аксесуару – це прекрасний привід змінити якусь частину інтер’єру! Чому б, наприклад, не розглянути сучасні варіанти керамічної плитки? Таким чином можна легко і без надмірних витрат освіжити зовнішній вигляд приміщення. Звісно, що купити рушникосушку можна і просто через те, що вийшла з ладу стара, або її у вас не було взагалі. В будь-якому випадку звертайте увагу на моделі від перевірених виробників. Це дозволить вам отримати якісний товар і рушникосушка Львів прослужить вам довший час. До речі, під час вибору слід мати на увазі особливості вашої ванни чи кухні і уточнити у консультанта особливості монтажу, якщо вони потрібні. Особливо це стосується випадків, коли рушникосушка має нестандартну форму або спеціальні габарити. Відвідавши магазин або інтернет-сервіс, можна легко в цьому переконатися. Тож, вирушаючи на пошуки комбінованої рушникосушки, коректно заміряйте всі необхідні параметри та ретельно дослідіть потенційне місце монтажу на наявність там певних особливостей. Загалом рушникосушка Львів має кілька різновидів. Тож зосередьмося на їхніх особливостях більш детально.

Чим зручна електрична рушникосушка

рушникосушка львів Найчастіше рушникосушка електрична встановлюється у сучасні оселі через свій функціональний потенціал. Подібний вибір зумовлений тим, що робота пристрою відбувається завдяки нагрівальному елементу, який міститься всередині. Оскільки він може працювати як з певною рідиною у трубах (дистильована вода, масло), так і за її відсутності, така рушникосушка Львів посідає провідні місця попиту споживачів. Найголовніше, щоб у будинку була напруга. Загалом рушникосушка електрична доступна у вигляді прямих або вигнутих труб найрізноманітніших форм. До речі, разом з цим можна плитку для ванної кімнати купити і здійснити омріяне бажання змінити застарілий вигляд приміщення! То чим саме рушникосушка електрична відрізняється від інших моделей? Її привілеї полягають у наступному:

 1. помірна ціна;
 2. можна встановити будь-де, головне, щоб поруч була розетка;
 3. процес монтажу не забере багато часу;
 4. висока енергоощадливість (споживає від 50 Вт), а якщо рушникосушка Львів має температурний регулятор, то це ще й дозволяє керувати рівнем нагрівання пристрою.

Досить зручно, коли електрична рушникосушка може робити повороти. Це корисно, якщо на ній треба розвісити великогабаритні речі. Досить типовими, але від того не менш популярними, є моделі змієподібної форми або виконані на зразок драбинки. Варто сказати, що рушникосушка електрична пропонує також дизайнерські варіанти. Можна узгодити власну ідею зі спеціалістом або довіритися його досвіду. Він огляне умови, в яких планується встановлення електричної рушникосушки і порадить найбільш доречний варіант. Фахівці уточнюють, що єдиний недолік, який має рушникосушка електрична, це більше споживання електроенергії, якщо нагрівальний ТЕН поєднується з рідиною.

Які особливості має рушникосушка комбінована

електрична рушникосушка Незмінною популярністю у побуті користується рушникосушка комбінована. Вона може працювати в різних умовах, що і є запорукою попиту на неї. Всередині така рушникосушка містить воду і ТЕН, який працює від електрики. Під’єднана до центрального опалення, така конструкція використовує гарячу воду для своєї роботи. Але за відсутності водопостачання рушникосушка комбінована може працювати і напряму від електромережі. В такому випадку вона функціонує так само, як і рушникосушка електрична. Обираючи даний варіант, слід звернути увагу на деякі важливі моменти, а саме:

 • потужність рушникосушки комбінованої вираховується по принципу: на один квадратний метр кімнати має припадати сто ватт;
 • рушникосушка водяна містить інформацію щодо максимальної потужності нагрівального елемента;
 • потужність ТЕНа не має виходити за межі теплової потужності приладу.

Життя показує, що треба бути готовим до будь-яких ситуацій. Саме тому рушникосушка комбінована стане в нагоді протягом всього року, незалежно від сезону. Під час опалювального сезону вона використовує гарячу воду, яка є у трубах, слугуючи додатковим нагрівальним приладом. Тоді як в інший час така рушникосушка просто підключається до мережі і продовжує виконувати свої завдання. Варто зазначити, що її тепловіддача набагато більша, ніж, наприклад, має електрична рушникосушка. Це дозволяє їй більш вдало підтримувати необхідний рівень вологості у приміщенні, а також запобігати виникненню цвілі. За таких умов навіть щойно прикріплена плитка для фартуха на кухні швидко висохне і буде добре триматися.

Як вирізняється рушникосушка водяна

рушникосушка комбінована Що стосується рушникосушки водяної, то вона є доволі простою конструкцією. В її основі лежать зварені разом прямі та вигнуті труби, по всій довжині яких проходить теплоносій, під’єднаний до системи опалення або гарячого водопостачання. Така рушникосушка Львів має постійний попит через великий вибір моделей та простоту монтажу. Приємно, що подібну модель можна замовити у будь-якому кольорі. Тим самим рушникосушка може зовсім не вирізнятися з-поміж облаштування приміщення, або ж навпаки – привертати до себе всю увагу завдяки яскравому відтінку. Крім того, очевидними є такі її плюси:

 1. не потребує значних фінансових вкладень;
 2. рушникосушка водяна легко монтується з мінімальною кількістю інструментів;
 3. економить ресурси у період опалювального сезону.

Купити рушникосушку, яка має такі властивості дуже зручно, адже це класичний варіант, перевірений часом. Але разом із цим такий варіант має і деякі незручності. Наприклад, найбільшим мінусом користувачі вважають те, що функціонування цього приладу закінчується з приходом природного тепла, на відміну від електричної рушникосушки. Також через блукаючі струми часто слугують каталізатором корозійних процесів у металі, з якого виготовлена рушникосушка водяна. Для прихильників спонтанних покупок незручним буде і те, що модель треба вибирати заздалегідь, оскільки потрібно точно знати міжцентрову відстань для правильного з’єднання. Проте, якщо є непохитна впевненість з місцем розташування, то купити рушникосушку такого типу буде надзвичайно просто. Спостереження за вподобаннями клієнтів показує, що разом з такими приладами досить часто купується фасадна плитка під дерево.

Що слід врахувати прихильникам рушникосушки з нержавіючої сталі

Оскільки всі прилади, які працюють у приміщеннях з перепадами температури або там, де є високий відсоток вологості, мають відповідати чітким вимогам. Провідні виробники сантехніки враховують це, тому рушникосушки з нержавіючої сталі все більше завойовують довіру користувачів. Крім того, спеціалісти радять передбачити якомога більше нюансів під час оформлення будь-якого приміщення, щоб в майбутньому уникнути неприємних ситуацій. Саме тому рушникосушку купити варто тільки після того, як буде перевірена технічна документація. Це дозволить врахувати багато дрібних деталей. Рушникосушка нержавійка виглядає привабливим варіантом через низку переваг:

 • відмінно витримує навіть великі тиски води в системах водопостачання, що особливо важливо у багатоквартирних будинках;
 • якщо рушникосушки з нержавіючої сталі мають товсті стінки, то це безперечна ознака їхньої високої якості;
 • пристрій виготовляється з цілісних труб, що не мають стиків чи швів;
 • така рушникосушка не втрачає привабливого зовнішнього вигляду навіть через постійний вплив на неї вологості та високих температур.

Найбільш практичним матеріалом для рушникосушки нержавійки є нержавіюча сталь і хромована латунь. Такі моделі виглядають стильно і будуть доречними в будь-якому дизайнерському задумі. Варто зазначити, що рушникосушки з нержавіючої сталі доволі важкі, проте це компенсується тривалим періодом їх експлуатації. Це максимально надійний варіант, який на сьогодні існує на ринку сантехніки. Рушникосушка нержавійка прикрасить інтер’єр приміщення і не буде потребувати особливого догляду чи значних фінансових вкладень. Отже, тепер ви точно знаєте, яка рушникосушка потрібна саме вам.

Svit One - tools for business Made in Svit