Замовити дзвінок
Політика відшкодування


ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ТА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Відповідно до «Закону про захист прав споживача», Товар, придбаний на нашому сайті, можна повернути або обміняти протягом 14 днів після придбання (за умови його не використання). Кошти за товар повертаються покупцю в повному об’ємі в день повернення товару на наш склад.


Повернення та обмін, придбаного товару належної якості, здійснюється за умови:

  • Наявності всіх документів що підтверджують його купівлю (квитанція або товарний чек, інструкція з експлуатації).

  • Збережений товарний вигляд і комплектація, тобто збережені в незмінному вигляді товар, оригінальне пакування, ярлики, наклейки і інші елементи; товар не використовувався, відсутні зовнішні ознаки використання (потертості, подряпини, сліди води, будівельних сумішей та ін.)


ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ З ВИЯВЛЕНИМ ДЕФЕКТОМ

Повернення або обмін товару з дефектом (у тому числі, виявленому в процесі експлуатації) здійснюється тільки за наявності висновку, офіційним представником компанії-виробника. У висновку також має бути вказано, що дефект виник не з вини покупця.


Огляд і перевірка на наявність дефектів певних груп товарів (паркетна дошка, двері) проводиться клієнтом при прийманні замовлення у експедитора. Підписуючи товарну накладну, ви підтверджуєте, що не маєте претензій по відповідності товарних позицій, зовнішньому вигляду, кількості та якості прийнятого вами товару.

Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit