Замовити дзвінок
Головна
>
Блог
>
Модна плитка на підлогу та стіни: 7 трендів на 2023 рік
Модна плитка на підлогу та стіни: 7 трендів на 2023 рік

Якщо ви тільки починаєте новий дизайнерський проект, вас, напевно, зацікавить, якими будуть ключові тенденції плитки у 2023 році. У світлі подій минулих років, ми все частіше замислюємося над тим, як наші домівки можуть допомогти нам почуватися добре та вживаємо додаткових зусиль, щоб підтримувати свій добробут.


Це може виявитися у просторі, який гармонійно поєднує нас з природою, або ж наповнений яскравими кольорами та веселими мотивами. Це може передбачати просто інвестицію в якісні матеріали, наприклад, незмінну мармурову плитку, яка, як відомо, залишатиметься красивою протягом багатьох років.

Останнім часом з'являється більш відважний погляд на дизайн, коли кольорова плитка набирає все більшої популярності. Незалежно від того, чи це ніжні пастельні відтінки, енергійні яскраві кольори або кольорові шахові плитки, ми помічаємо все більше дизайнів, які використовують сміливіші тони замість нейтральних кольорів. Зацікавлені? Детальніше про наші прогнози стосовно трендів плитки на 2023 рік читайте нижче.

1. Розкішний мармур

Для створення вишуканої та завжди модної композиції плитки, мармур буде бездоганним вибором. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу блакитно-сірим, шляхетно-зеленим, делікатним рожевим тонам або світлому каррарському мармуру, цей вічний і міцний камінь покращить будь-який простір. Хоча мармурова плитка завжди в тренді, у 2023 році ми очікуємо побачити все більше захоплюючих візерунків. Спробуйте мармурові плитки у вигляді ялинок, гірлянд, кубів та шестикутників. Крім того, випробуйте відважні комбінації квадратів та прямокутників. І якщо справжній мармур перевищує ваш бюджет, ознайомтеся з колекціями порцелянової плитки з ефектом мармуру для надзвичайно реалістичної заміни.

Мармур завжди актуальний. Він насправді ніколи не виходить з моди. Особливо зараз, коли технології плитки продовжують розширювати горизонти реплікації, імітуючи мармур з більшою досконалістю.


2. Графічні кольорові блоки

У зв'язку зі збільшенням кількості життєрадісних та приємних інтер'єрів, тренд кольорових блоків продовжує прикрашати наші стіни, і кольорова плитка не становить винятку. Спробуйте поєднати відтінки з протилежних кінців колірного кола або використовуйте більш делікатний підхід, об'єднуючи суцільні смуги м'яких, тональних відтінків. Щоб згладити яскраві кольори, додайте білі плитки для візуального розділу або виберіть приглушену версію яскравого відтінку для палітри, яка буде насиченою, але не занадто виразною. Змішайте різні пастельні відтінки у великому форматі. Підсильте контрасти у своїй схемі кольорових блоків плитки, комбінуючи дизайни з різними фактурами, такі як текстурована плитка поряд з гладкою або матова поряд з глазурованим покриттям.

3. Внутрішній простір та відкрите повітря зустрічаються

Оскільки ми продовжуємо звертатися до природи для забезпечення відчуття спокою та благополуччя, стає очевидним, що все більше інтер'єрів розробляється з огляду на зовнішнє середовище. Зокрема, акцент робиться на оформленні саду чи тераси. Завдяки своїм технічним характеристикам дедалі більше плиток можна використовувати їх як на відкритому повітрі, так і всередині приміщення, створюючи гармонійну естетику, яка об'єднує обидва простори. Вибирайте плитку з натурального каменю або плитку з ефектом каменю у нейтральних відтінках.

4. Тактильні текстури

Текстура — це актуальна складова в сучасних тенденціях дизайну інтер'єру. Текстура та відтінки є одними з головних трендів плитки у 2023 році.

Існує безліч способів додати текстури вашій кухні чи ванній кімнаті. Незалежно від ваших уподобань, ми впевнені, що приємні на дотик текстурні поверхні й надалі оживлятимуть наші стіни та підлогу.

Традиційно плитка завжди укладалася рівною і під прямим кутом. Сьогодні ми відходимо від класичних застосувань, щоб додати більше текстури та характеру нашим стінам і підлозі. Плитка з нерівностями та борозенками, до яких просто хочеться доторкнутися, швидко набуває популярності. І оскільки технології стають все складнішими та прогресивнішими, стало простіше, ніж будь-коли, масово виробляти плитку з багатою текстурою поверхонь і 3D-оздобленням.

5. Вічна шахівниця

Шаховий порядок - дизайн, який існував століттями. Ми помітили, що традиційна плитка в шаховий порядок має невелике пожвавлення у різноманітних приміщеннях по всьому дому, від величних передпокоїв до компактних гардеробних. І хоча це ніколи не виходило з моди, ми вважаємо, що плитка для підлоги в шаховому порядку стане популярним трендом 2023 року завдяки широті та універсальності доступних дизайнів.

Якщо чорно-біла плитка здається надто контрастною, оберіть більш м'яку альтернативу з більш тональним відтінком. Або змішайте брудно-білий з теплим пісочно-червоним, щоб створити затишний та заможний вигляд вашого простору. Такий дизайн підлоги буде доповнювати як сучасні, так і класичні інтер'єри, додаючи привабливий і стильний акцент.

6. Геометричні фігури

Ще один зростаючий тренд 2023 року – плитка в геометричних формах. Від трикутників і паралелограмів до ромбів і шестикутників – відпочиньте від класичних квадратних і прямокутних плиток, щоб додати більше різноманітності в дизайн інтер'єру.

Такі форми можуть бути використані для створення унікальних патернів та композицій на підлозі або стінах, що може змінити атмосферу та візуальні акценти приміщення. Геометричні фігури можуть бути яскравими та сміливими або м'якими та делікатними, в залежності від кольорів та матеріалів, що використовуються. Вони прекрасно поєднуються з різними стилями дизайну – від сучасного мінімалізму до більш традиційних або еклектичних просторів.

Не соромтеся експериментувати з різними формами та комбінаціями геометричних плиток, щоб створити відчуття глибини, руху та індивідуальності у вашому інтер'єрі. Використання геометричних форм допоможе вам відокремитися від сформованого стилю та зробити ваш дім більш особливим і запам'ятовуваним.

7. Плитка з малюнком

Останній головний тренд плитки 2023 року, про який ми сьогодні поговоримо, – плитка з візерунками. Це було в моді вже досить довго, але ми спостерігаємо невеликий відхід від традиційних енкаустичних візерунків на користь більш квіткових і геометричних елементів.

Цей тренд відкриває безліч можливостей для вираження індивідуального стилю, адже малюнки можуть бути вільно комбіновані, що створює унікальні та особливі простори. Квіткові візерунки підійдуть для створення романтичного та світлого антуражу, тоді як геометричні мотиви можуть внести контраст і сучасність до інтер'єру.

Плитка з малюнком може бути використана як акцент на окремих ділянках стіни або підлоги, так і для створення повноцінного арт-декору у приміщенні. Важливо знайти гармонію між кольорами, текстурами та візерунками, щоб дизайн виглядав збалансованим та відповідав вимогам смаку господарів помешкання.У нас є величезна колекція плитки для будь-якого будинку чи бюджету. Незалежно від того, чи шукаєте ви плитку для зовнішнього чи внутрішнього використання, мармурову чи порцелянову плитку, плитку для стін чи підлоги, ми можемо допомогти. Розпочніть свій проект сьогодні та ознайомтеся з нашим асортиментом в Інтернеті або відвідайте один із наших виставкових залів плитки, щоб поговорити з членом нашої команди експертів.


16.04.2023 01:14
Читайте також:
Замовити дзвінок
Svit One - tools for business Made in Svit